Fizjoterapeuci, rehabilitacja, terapia manualna
ul. Kościelna 42
60-538 Poznań
Zadzwoń
+ 48 533 682 800
Napisz do nas
info@fizjoterapiaoptima.pl
Godziny pracy
Pon - Piątek: 8:00 - 21:00
Sob: 10:00-15:00

Oferta dla firm skierowana jest do przedsiębiorstw, dla których dobre zdrowie i komfort pracowników nie jest obojętny. Programy corporate wellness to wielka szansa na rozwój w oparciu o wykorzystanie pełnego potencjału pracownika, a dodatkowo okazja do wpisania się w trend nowoczesnego i świadomego pracodawcy.

Korzyści dla pracownika:

 • zmniejszenie dyskomfortu wywołanego długotrwałą pracą
 • poprawa koncentracji i skuteczności pracy
 • minimalizacja stresu i zmęczenia
 • zmniejszenie występowania przeciążeń i dolegliwości bólowych
 • większa świadomość zdrowotna
 • wyższa motywacja i efektywności pracy

Korzyści dla pracodawcy:

 • mniejsza ilość nieobecności w pracy spowodowana dolegliwościami bólowymi
 • poprawa zdrowia i samopoczucia pracowników
 • wyższa efektywność
 • większe zaufanie pracowników wobec pracodawcy
 • lepsza atmosfera w czasie pracy
 • lepszy wizerunek na tle konkurencji i w postrzeganiu przez pracownika
 • konkurencyjność oferty i możliwość pozyskania wyżej wykwalifikowanej kadry

 masaz

oferta dla firm

Działamy poprzez:
• Konsultacje fizjoterapeutyczne na ternie firm • Szkolenia • Ćwiczenia w miejscu pracy
• Masaż w miejscu pracy • Fizjoterapię w naszych gabinetach

 

Długotrwałe przebywanie w jednej pozycji lub wykonywanie jednostajnych, powtarzalnych może wywoływać stany przeciążeniowe narządu ruchu.

Treści powyższego szkolenia uzależnione są od rodzaju wykonywanej pracy.
Proponujemy szkolenia dla pracowników biurowych, kierowców, magazynierów, pracowników fizycznych, pracowników produkcji, bowiem dla każdego z tych stanowisk inne części ciała narażone są na przeciążenia.

Praca w niewygodnych pozycjach, brak aktywności fizycznej, sprzyja występowaniu dolegliwości bólowych kręgosłupa. Proponowane szkolenie pomaga uniknąć typowych przeciążeń i schorzeń prowadzących do chorób zawodowych.

Współczesny styl życia, wysokie wymagania osobiste, duża ilość obowiązków, brak umiejętności gospodarowania czasem prowadzi do stresu i przemęczenia. Stąd już krok do uruchomienia procesu wypalenia zawodowego, skutkującego przeciągającymi się zwolnieniami lekarskimi, podwyższającymi koszty funkcjonowania firmy. Pierwszym krokiem do poprawy sytuacji jest uświadomienie sobie przez pracownika, że ze stresem można sobie radzić w sposób konstruktywny. Szkolenie prowadzone jest przez psychologa.

Zasady prawidłowego żywienia nieustannie się zmieniały wraz ze zmianą rozwoju gospodarczego i przemysłowego, zmianą trybu życia człowieka i coraz większą wiedzą na temat żywności. Ewaluowały też poza samą dietę, uwzględniając w piramidzie aktywność fizyczną i kontrolę masy ciała.

Czym jest Work Site Massage?

Długotrwałe przebywanie w jednej pozycji , a tutaj niewątpliwie trzeba zaliczyć prace biurową
i wielogodzinne siedzenie przed komputerem, może wywoływać stany przeciążeniowe kręgosłupa.

Work Site Massage jest formą masażu biurowego. Ma on charakter masażu relaksacyjno – profilaktycznego. Techniki wykonywane podczas masażu to połączenie elementów masażu klasycznego oraz masażu leczniczego.

Work Site Massage jest formą rozluźniania zmęczonych i napiętych mięśni szyi, karku, barków, grzbietu i kończyn górnych, pomaga zmniejszać bóle głowy. Sprzyja ogólnemu rozluźnieniu organizmu i redukuje negatywny wpływu stresu, zmniejsza przemęczenie. Ponadto jest on również formą edukacji prozdrowotnej klienta. Work Site Massage pomaga osiągnąć główny i najbardziej pożądany cel przerwy w wykonywanej pracy – regenerację sił, wypoczynek i rozluźnienie.

 1. Pakiet rabatowych usług fizjoterapeutycznych

W ramach współpracy możemy przygotować dla Państwa pakiet rabatowy usług fizjoterapeutycznych dla Państwa pracowników, jakie świadczymy w naszych gabinetach w Poznaniu przy ul. Kościelnej 30/57. W skład pakietu wchodzą:

- usługi fizykoterapeutyczne (laseroterapia, magnetoterapia, elektroterapia, terapia falą uderzeniową, Sollux)

- usługi kinezyterapeutyczne – terapia manualna, masaż leczniczy, klasyczny, relaksacyjny, wyszczuplający oraz sportowy, KinesioTaping

- konsultacja fizjoterapeutyczna

 1. Karnet fitness

Karnet na zajęcia Fitness JAZZ, PILATES, Fit&Easy Ball – do wykorzystania w naszej siedzibie w Poznaniu.

 1. Zajęcia PILATES w Państwa firmie.

Jeżeli dysponują Państwo wolną salą możemy przeprowadzać grupowe zajęcia z zakresu Pilatesu na miejscu. Ilość uczestników: maksymalnie 15 osób.

Bon podarunkowy - najlepszym prezentem bon podarunkowy
ZOBACZ NOWOŚCI!