Fizjoterapeuci, rehabilitacja, terapia manualna
ul. Kościelna 42
60-538 Poznań
Zadzwoń
+ 48 533 682 800
Napisz do nas
info@fizjoterapiaoptima.pl
Godziny pracy
Pon - Piątek: 8:00 - 21:00
Sob: 10:00-15:00

Kilka słów o Nas

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody pracy z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, terapii manualnej oraz masażu, abyś mógł jak najszybciej powrócić do normalnej aktywności. Rehabilitacja dorosłych obejmuje ćwiczenia indywidualne i grupowe usprawniające narząd ruchu w tym rehabilitację ruchową zwyrodnień. Dodatkowo prowadzimy również zabiegi fizykoterapeutyczne takie jak: laseroterapia, magnetoterapia, elektroterapia, naświetlania lampą Sollux, fala uderzeniowa.

Nasza Wizja

Być firmą, która przyciąga, zdobywa i zachowuje wysoko wykwalifikowanych pracowników zajmujących się fizykoterapią. 

Nasza Filozofia

W naszej pracy z pacjentem zobowiązujemy się do dostarczania wysokiej jakości zabiegów rehabilitacyjnych z wykorzystaniem najnowocześniejszy metod i narzędzi.

Naszym celem jest Twój powrót do zdrowia i osiągnięcia przez Ciebie pełni możliwości ruchowych.
Nasze skupienie się na ustawicznym podnoszeniu kwalifikacji i wzbogacaniu doświadczenia naszego zespołu fizjoterapeutów gwarantuje Ci, że w pracy będziemy wykorzystywali najnowsze techniki i metody rehabilitacji dostępne dla poszczególnych rodzajów urazów i stanów.
Intensywnie współpracujemy z instytucjami działającymi w obszarze zdrowia, angażujemy się w działalność charytatywną i wydarzeniami w ramach społeczności, które służymy.

Nasza Misja

Jesteśmy zaangażowani w pomoc naszym klientom, aby wspomóc Was w dążeniu do zdrowia, sprawności i dobrego samopoczucia.

Wysoka jakość

Korzystamy z najnowocześniejszych metod rehabilitacji. Proces leczenia wspieramy również wykorzystując wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Nieustannie wzbogacamy własny warsztat pracy, aby skuteczniej pomóc Ci w powrocie do sprawności.

Cierpliwa opieka

Wiemy, że kiedy pojawiają się problemy zdrowotne, często pojawia się lęk i strach. Dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji naszą wiedzę i umiejętności. Jeśli masz wątpliwości co do przebiegu procesu rehabilitacji – pytaj – nasi fizjoterapeuci udzielą rzetelnej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nasze działania wspieramy, dając Ci wskazówki do pracy w domu, co pozwoli Ci stać się aktywnym uczestnikiem odbudowy własnego zdrowia fizycznego.

Bezpieczeństwo

Nasz zespól fizjoterapeutów dba o Twoje bezpieczeństwo zarówno podczas zabiegu jak i po jego wykonaniu, wykorzystując sprawdzone i bezpieczne metody pracy.

Komfort i zaufanie

W trosce o Twój komfort staramy się stworzyć atmosferę spokoju i zaufania, gwarantowaną przez profesjonalną obsługę i przyjazne wnętrza. 

senior

fizjoterapiaoptimadla kobiet w ciazy

 

 

image-divider

Bon podarunkowy - najlepszym prezentem bon podarunkowy
ZOBACZ NOWOŚCI!