Rehabilitacja, terapia, zabiegi fizykoterapetyczne
ul. Kościelna 42
60-538 Poznań
Zadzwoń
+ 48 533 682 800
Napisz do nas
info@fizjoterapiaoptima.pl
Godziny pracy
Pon - Piątek: 8:00 - 20:00
Sob: 9:00-14:00

Zapraszamy na zajęcia wspierające aktywność fizyczną. Prowadzącymi są nasi fizjoterapeuci posiadający dodatkowe uprawnienia instruktorów fitness.

Co nas wyróżnia?

- małe grupy (do 7 osób)
- indywidualne podejście prowadzącego do uczestników
- dostosowanie programu ćwiczeń do możliwości fizycznych poszczególnych uczestników
- serdeczna atmosfera zajęć

Zapoznaj się z harmonogramem zajęć i regulaminem zajęć

W celu zapisania się na zajęcia prosimy o kontakt pod numer 533 682 800.
Informujemy, że liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona.
Osoby bez wykupionego karnetu prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca.
Honorujemy karty naszego Partnera OK SYSTEM i FitProfit.

Zapraszamy!


pilates

PILATES

To ćwiczenia poprawiające elastyczność ciała, wzmacniające kręgosłup i pozwalające wysmuklić sylwetkę bez forsownego wysiłku. Nasze zajęcia pozwolą zwiększyć świadomość własnego ciała a także osiągnąć harmonię organizmu. To zajęcia dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej.

zdrowy kregosłup

ZDROWY KRĘGOSŁUP - Dla kogo?

Zajęcia polecamy dla osób w każdym wieku, które odczuwają bóle kręgosłupa, ale również tym z Państwa, których praca wiąże się z długim siedzeniem przed komputerem, jazdą samochodem czy noszenie ciężarów.
Ćwiczenia opracowywane przez naszych fizjoterapeutów są doskonałym i ciekawym sposobem profilaktyki i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa jednocześnie poprawiając kondycję całego ciała. Są bezpieczne dla stawów oraz kręgosłupa, wzmacniają i ujędrniają mięśnie dolnych partii ciała, poprawiają równowagę oraz postawę całego ciała. Osoby biorące udział w zajęciach otrzymują ponadto od naszych fizjoterapeutów propozycje ćwiczeń do wykonywania w domu.

 

fitness jazz

FITNESS JAZZ

Ćwiczenia przy muzyce jazzowej stanowią wspaniałe połączenie muzyki i aktywności fizycznej. Proponowane zajęcia gimnastyczno – taneczne wzmacniają i uelastyczniają m. in. mięśnie brzucha i pośladków. Umiarkowane tempo muzyczne łączymy z prostymi pozami i elastycznymi ruchami, co pozwoli poczuć Tobie siły witalne i doładować się energią na cały tydzień.

fitness 40+

FITNESS 40+

To idealna propozycja dla Pań, które chcą wysmuklić i wymodelować sylwetkę. Odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmocnią ciało, podniosą kondycję oraz usprawnią przemianę materii, co pozwoli na szybsze usuwaniem toksyn z organizmu. Jednak najważniejszym efektem jest poprawa nastoju i uczucie radości, jaką daje aktywność fizyczna. Na rozpoczęcie ćwiczeń podnoszących sprawność organizmu nigdy nie jest za późno. Tu nie mają znaczenia ani wiek ani kilogramy. Proponujemy zajęcia w spokojniejszym rytmie, powalające poczuć radość z wysiłku fizycznego.

fit and easy ball

FIT & EASY BALL

To forma ruchu dla każdego, a zwłaszcza dla tych osób, które nie mogą brać udziału w klasycznych zajęciach z uwagi na problemy z kręgosłupem. Użycie dużych i małych piłek wzmocni i zmobilizuje mięśnie całego ciała

fms

FMS

Trening funkcjonalny – jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie a także zawodowych sportowców. Pozwala na powrót do pełnej formy sprzed kontuzji, urazu czy wypadku a także umożliwia eliminację złych nawyków ruchowych, powodujących skłonności do urazów. W ramach treningu funkcjonalnego proponujemy wykonanie testu oceny funkcjonalnej FMS, a następnie udział w programie ćwiczeń na podstawie skonstruowanego przez naszego fizjoterapeutę indywidualnego planu treningowego.

 

Bon podarunkowy - najlepszym prezentem bon podarunkowy
ZOBACZ NOWOŚCI!